Zajęcia integracyjne dla rodziców - "Jesienne zabawy"

W dniu 23.10.2019 w grupie Kotki odbyły się zajęcia integracyjne dla rodziców pt. „Jesienne zabawy”– z wykorzystaniem metody „Edukacji przez ruch”.

Dzieci wraz z rodzicami rozwiązywały różne zadania. Musiały m.in. segregować i liczyć. Były różne, zagadki ruchowe i poszukiwanie dźwięków – wiejącego wiatru, padającego deszczu, szumiącego lasu .Na koniec wspólnie wykonaliśmy pracę plastyczną pt. „Pani Jesień” z wybranych materiałów przyrodniczych. Materiały te zgromadzono podczas wcześniejszych wycieczek i spacerów. Dzieci odczuwały dużą radość i satysfakcję ze wspólnej zabawy. Na koniec z powstałych prac została wykonana wystawa. W podziękowaniu za tak udany dzień dzieci i ich rodzice otrzymali dyplomy. Dziękujemy wszystkim za obecność i dobrą zabawę.