Wyjazd do kina Cinema City - seans pt. "Pierwsza gwiazdka"

22 grudnia uczniowie klas 0-III i przedszkolaki z grupy "Misiaczkow" i "Żabek" wspólnie ze swoimi Paniami pojechali do kina Cinema City w Toruniu na projekcję filmu pt. "Pierwsza gwiazdka".

Celem wyjazdu było wywołanie radosnych nastrojów spowodowanych zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. "Pierwsza Gwiazdka" - to film o przyjaźni skierowany do najmłodszych z zabarwieniem chrześcijańskim, mającym na celu przytoczenie dzieciom historii gwiazdy betlejemskiej i tego, co wydarzyło się dniu nazwanym obecnie Bożym Narodzeniem. Najmłodsi bawili się doskonale. Po zakończonym seansie udaliśmy się do Schroniska dla bezdomnych zwierząt, gdzie przekazaliśmy 259 kg 305 g karmy. Wróciliśmy do szkoły w doskonałych humorach, uznając, że dzień był wyjątkowo udany.